Aksident në Lushnje, makina përplas këmbësorin. Në gjendje të rëndë

20/02/2020 21:02

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Lushnje-Rrogozhinë.

Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Dushk. Një kamion i cili i përket një kompanie të  karburanteve ka aksidentuar një person që ka qenë këmbësor.

Si pasoj e përplasje personi ka mare plagë të rënda dhe është në rrezik për jetën. Personi i aksidentuar është i identifikuar dhe dyshohet se ka qenë endacak.

 

FOTO GALERI
1/13

Top Channel