“Motra” e Demi Rose?! Njihuni me fituesen e reality show britanik (FOTO)

15/02/2020 17:42

Ndoshta vetëm mbiemrin kanë njësoj, pasi Demi Rose dhe Amber Rose nuk kanë lidhje gjaku. Por pavarësisht kësaj, të dy yjet e famshme kanë diçka të përbashkët: të pasme “bombastike”.

Fituesja e reality show britanik “Love Island”, vetëm 22 vjeç, njihet për fizikun e saj mahnitës.

Megjithatë, në postimin e ditës së premte në Instagram, ka ngritur dyshime për ndërhyrje kirurgjikale në fundshpinë.

Me bikini portokalli nga pushimet tropikale, Amber, dukej më e tonifikuar se kurrë, duke lënë vend për hamendësime për implante.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel