Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias, prindër për herë të tretë

12/02/2020 11:21

Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias janë bërë prindër për herë të tretë.

Ishte vëllai i këngëtarit spanjoll, Julio Iglesias Jr, ai që bëri me dijeni lajmin në fjalë, por pa zbuluar gjininë e fëmijës.

Në një intervistë për radion ADN në Kili, Julio u pyet rreth thashethemeve se do të bëhej sërish xhaxha.

“Tashmë jam bërë xhaxha,” tha ai.

Anna dhe Enrique Iglesias e nisën romancën në fund të vitit 2001 dhe janë prindër edhe të dy binjakëve, vajzës Lucy dhe djalit Nicholas.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel