Valer Kolnikaj i BB7 “përfundon” në burg: Nga 2 orë, qendrova 5!

10/02/2020 19:55

Pas 7 viteve punë si doktor e drejtor, ish banori i Big Brother 7, Valer Kolnikaj,  duket se do të “tradhëtojë” Malësinë. I ftuar ditën e sotme në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Valer Kolnikaj tha se tashmë e pret një vend i ri pune.

Pas banorëve të qendrës shëndetësore ku punon prej vitesh, Valeri tanimë do të punojë si doktor në burg. Ai u shpreh i entuziazmuar për punën e re e madje tha se kishte shkuar një herë në burg për të parë situatën dhe nga dy orë që i ishte kërkuar të qëndronte, ndenji 5 orë të plota.

Top Channel