Scarlett Johansson me siguri që shkaktoi një stuhi të vogël në ceremoninë e 92-të të Oskarëve me një fustan të hollë e transparent të ngjitur pas trupit, mes të cilit i dukeshin dhe muskujt e tonifikuar të barkut.

Ylli i kinematografisë buzëqeshte në mënyrë joshëse me flokët biondë dhe tualetin e sofistikuar teksa pret të mësojnë nëse ka fituar ndonjë nga statujat e arta të Oskarëve.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel