Një mashkull dhe një femër serbe janë arrestuar nga Policia e Kosovës në Koshuticë të Leposaviqit, pasi që të njëjtit kanë kaluar ilegalisht kufirin.

Me vendim të prokurorit rasti, i cili ka ndodhur dje në ora 18.40, shkon në procedurë të rregullt, raporton Policia e Kosovës.

Top Channel