Skandali! Albani i Përputhen dhuron fëmijën në këmbim të parave dhe letrave angleze

09/02/2020 16:56

Përputhen është kthyer shpejt në një prej rubrikave më të ndjekura ku herë pas here, përveç takimeve të vajzave dhe djemve trajtohen dhe tema të cilat nxisin debate të nxehta në studio.

Albani njëri prej djemve konkurrentë në studio duket se është bërë pjesë e një “skandali”, i cili ka ndezur shumë debate në studion e së Djellës.

Pak ditë më parë ai ka biseduar me një vajzë jashtë emisionit për të marrë një pagesë prej 30 mijë paundësh në këmbim të të bërit një fëmijë me vajzën që bënte këtë ofertë.

Biseda është zbuluar në studio dhe nuk është pritur aspak mirë si nga vajzat po ashtu dhe nga djemtë e tjerë konkurrentë.

Për t’a zbuluar më shumë klikoni në videon më poshtë.

Top Channel