“Kur zihem me partnerin telefonoj ish-bashkëshortin”, një grua pa komplekse si …

07/02/2020 18:16

Silva Baltadori dhe vajza e saj Mabel, ishin të ftuara në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku folën rreth marrëdhënies së tyre tejet të veçantë.

Si gjithnjë, spontane dhe pa komplekse, Silva foli hapur për divorcin me të atin e dy fëmijëve të saj si dhe marrëdhënien me partnerin e ri holandez.

Ajo zbuloi se ruan një raport miqësor shumë të mirë me ish- bashkëshortin, madje e telefonon dhe i kërkon këshilla çdo herë që ka konflikte me partnerin aktual.

“Unë kam jetuar një dashuri shumë të madhe me babain e Mabel, sot jemi miq të mrekullueshëm. Më beso, është ndoshta tabu, nëse kam ndonjë konflikt të vogël me Dikun (partneri aktual) unë marr në telefon Xhorxhon”, tha ndër të tjera ajo.

Top Channel