Operacioni Forca e Ligjit prej disa ditësh ka nisur aksionin, teksa gjithmonë në deklaratë ka dalë një bukuroshe e cila mban syze dielli.

Prej ditësh të gjithë kanë qenë kuriozë për të zbuluar se kush është biondja misterioze.

Ajo është Eljes Breca, e diplomuar për psikologji dhe ka rreth një vit që është pjesë e PR të OFL-së.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel