Statusi i bërë para 8 vitesh që po ‘çmend’ rrjetin: Koby do të vdes në aksident me helikopter

27/01/2020 16:38

Ditën e djeshme një lajm tragjik ka shokuar sportin në të gjithë botën, ku basketbollisti i famshëm Koby Bryant së bashku me vajzën e tij dhe shtatë persona të tjerë ndërruan jetë si pasojë e një aksidenti me helikopter.

Pas vdekjes së tij një status në twitter i bërë para tetë vitesh ka tërhequr vëmendje.

Dikush kishte shkruar se Koby do të ndërroj jetë pasi do të përplaset me helikopter.

Twitti është shpërndarë mijëra herë me shpejtësi, personi që e kishte shkruar, ka rikomentuar duke kërkuar falje.

Top Channel