Të gjithë i tronditi ngjarja e çiftit Hajdari, lumturia e të cilëve zgjati shumë pak.

Jo më vonë se 5 ditë pasi ata ishin martuar nusja, Rezarta Hajdari, 19 vjeç humbi jetën, ndërsa bashkëshorti Olsi Hajdari, 27 vjeç u shtrua në spital dhe arriti të mbijetonte.

Fillimisht u raportua se çifti ishin vetëhelmuar, por sipas autopsisë së kryer ndaj 19 vjeçares Rezarta Hajdari si dhe Olsi Hajdari rezulton se janë helmuar nga monoksidi i karbonit.

Ky i fundit ka ardhur si pasojë e prushit që mbanin në dhomën e gjumit.

FOTO GALERI
2/4

Top Channel