Liga e Futbollit/ 50% e klubeve ‘bojkotojnë’ mbledhjen

24/01/2020 12:49

Po zhvillohet mbledhja e Ligës së futbollit ku vetëm përfaqësues të 5 ekipeve janë të pranishëm.

Tirana, Laçi, Skënderbeu, Teuta dhe Luftëtari.

Mungojnë 50% e klubeve duke sjellë kështu një lloj bojkoti ndaj një nisme që vetë klubet kishin për të mbrojtur interesat e veta.

Top Channel