Vdekja e Xhevdet Ferrit, Presidenti Meta: Kjo humbje e parakohshme më ka prekur thellë
16/01/2020 19:08
Babai e padit Kroacinë, ndalohet ta shohë të birin 13 vjet
16/01/2020 19:06
Bankieri gjobitet 52 milionë euro për kontrabandën e Picasso
16/01/2020 19:03
”Bose” mbyll dyqanet në Evropë
16/01/2020 19:02
Zbardhet qëndrimi i Opozitës së Bashkuar në Këshillin Politik
16/01/2020 19:01
Lëvizja e rrallë e Papës/ Cakton menaxheren e parë grua në Sekretariat
16/01/2020 19:01
​Turqia synon 1 milion makina elektrike në qarkullim deri në vitin 2030
16/01/2020 19:01
Xhevdet Ferri, vdekja e një legjende. Nga filmi tek posti i deputetit në Parlament
16/01/2020 18:48
Murrizi paralajmëron nga Top Talk: Opozita Parlamentare 0 vota reformës zgjedhore pa ndryshuar sistemin zgjedhor
16/01/2020 18:47
Brenda kartelit meksikan të drogës. Një nga drejtueset një vajze vetëm 21 vjeç (Foto)
16/01/2020 18:46
Murrizi sulmon ashpër PS-PD për sistemin zgjedhor. Kryemadhi ndryshon qëndrim
16/01/2020 18:40
Auditori vendos: Trump theu ligjin kur pezulloi ndihmën ushtarake për Ukrainën
16/01/2020 18:34
Dosja “Tërmeti”, dorëzohet në gjykatë kërkesa për caktimin e 30 masave të sigurisë
16/01/2020 18:33
Vëllai i Olta Bokës prezanton “shoqen” në familje: Oltën e dëgjoj më shumë se mamin!
16/01/2020 18:22
Tronditet kinematografia shqiptare, ndërron jetë në moshën 59 vjeçare aktori i mirënjohur
16/01/2020 18:19
Shoqe e Sinanit e Bes Kallakut, reperja 10-vjeçare “e djeg” skenën me këngën e Taynës
16/01/2020 18:19
Asnjëherë nuk keni ëndërruar: Ja çfarë ndikon në lodhjen kronike
16/01/2020 18:15
Arrestohet shqiptari në Itali! Fshihte armë, heroinë dhe objekte të çmuara
16/01/2020 18:13
E ‘varrosur’ për 18 orë, 12 vjeçarja nxirret e gjallë
16/01/2020 18:12
Albin Kurti i shkruan Mustafës: Hiq dorë nga kërkesa për kreun e Kuvendit
16/01/2020 18:03
Reforma Zgjedhore/ Përfundon mbledhja e Këshillit Politik
16/01/2020 18:03