Audi RS6 ja çfarë do vijë së shpejti nga shtëpia gjermane e makinave

13/01/2020 18:50

Kompania gjermane e makinave, këtë vit do të paraqesë 6 prodhime të reja të supermakinës.

Audi Sport ka treguar gjeneratën e katërt të RS6 Avant, e cila përmban motor hibrid V8 tëin-turbo. Në Panairin e Frankfurtit do paraqiten gjashtë modele të reja të Audi Sport, përfshirë SUV – et RSQ3 dhe RSQ8.

FOTO GALERI
1/25

Top Channel