Dua Lipa, 24 vjeç është kapur nga paparaceët në rrugët e Neë York pa të dashurin e saj të ri Anwar Hadid

Kunata shqiptare e motrave Hadid u fotografua në rrugët e New York me një lëpirse në dorë dhe një pallto shumëngjyrëshe që tërhoqi direkt vëmendjen.
Ajo që u komentua nga media britanike ishte fakti që Dua Lipa po shëtiste në rrugët e qytetit me një mikun e saj

FOTO GALERI
1/10

Top Channel