Policia e Kosovës raporton se një grua nga Gjilani ka njoftuar në Polici se vajza e motrës së saj është larguar nga shtëpia më 29 dhjetor dhe se nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Rasti mbetet nën hetime./KosovaPress/

Top Channel