Tre të arrestuar në Lipjan, futën me dhunë një femër në veturë

28/12/2019 11:16

Tre persona janë arrestuar në Lipjan, pasi që të njëjtit me dhunë e kanë futur në veturë viktimën femër.

Si pasojë e kësaj viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit dërgohen në mbajtje./KosovaPress/

Top Channel