VIDEO/ Golat e parë të shënuar me kombëtaret nga futbollistët e njohur, Ronladinjo është thjesht magjik

20/12/2019 22:34

Kjo javë në futboll do të jetë e fundit në disa kampionate sa i përket këtij viti me skuadrat që marrin pushimet dimërore dhe rikthehen në janar.

Video e mëposhtme nuk ka lidhje me ndeshjet qe janë luajtur ditët e fundit po ka të bëjë me golat e parë që futbollistët e njohur kanë shënuar.

Goli i parë i Neymar është me kokë, një pikë jo shumë e fortë e tij. Ronaldinjo më pas është një magji e vërtetë. Ndërsa showun në videon e mëposhtme duke sikur e ‘vjedh’ perla e Cengiz Under.

Top Channel