Një person dyshohet se ka plagosur vetën në fshatin Fshat të bashkisë Klos. Ngjarja ka ndodhur në banesën e këtij të fundit raporton policia.

Personi i lënduar është Gëzim Zhuku 70 vjeç dhe arma e përdorur është gjahu.

Klos/ informacion paraprak

Në fshatin Fshat, Bashkia Klos, në ambientet e banesës së tij shtetasi G.Zh, 67 vjeç, dyshohet se ka qëlluar veten me armë gjahu, i cili po transportohet për ndihmë mjekësore në spitalin e Traumës Tiranë.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarjeje.

Top Channel