Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Laç-Mamurras ku dy makina janë përplasur dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë dy persona.

Personat e plagosur janë dërguar për në spitalin e Traumës në Tiranë.

Sa u përket makinave të përplasura janë të tipit Volsvagen dhe Mercedez Benz.

Teksa është bllokuar edhe qarkullimi për momentin.

Top Channel