Chrissy Teigen është mbretëresha absolute e faqeve të rrjeteve sociale dhe asnjë urryes nuk mund ta ndryshojë.

Ajo është një nga yjet më aktive në rrjetet sociale. Publikimet e saj janë të mëdha, por gjithmonë ka nga ata që e kundërshtojnë.

Së fundmi ajo postoi një foto të lezetshme nga vetja e ulur së bashku me vajzën e saj 3-vjeçare Luna duke rregulluar flokët dhe xhaketën.

Konkretisht, fotografia tregon Chrissy duke mos fshehur gjoksin e saj para vajzës së saj dhe duke anashkaluar edhe të brendshme. Ajo menjëherë mori shumë komente negative për mënyrën sesi mund të vishet në këtë mënyrë para së bijës, transmeton KosovaPress.

Top Channel