Kompanitë e ndryshme në Britani kanë traditë të bëjnë festa Krishtlindjesh në fundjavën e fundit para festës së Krishtlindjeve.

Kjo bën që të mbushen pub-et me të rinj, dhe siç ndodh shpesh, alkooli fiton garën e pijes dhe rrugët mbushen me njerëz të shfrenuar.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel