Këngëtari më famë botërore, Justin Bieber së fundi ka bërë edhe një tatuazh.

Justin ka vendosur që tatuazhin e radhës ta bëjë në pjesën e qafës, ku shkrim kishte “Forever-Përgjithmonë” dhe disa pëllumba.

Artisti lajmin e dha përmes një postimi në Instagram, ku e falënderoi personin që ia bëri.

Kujtojmë që muaj më parë, ai u martua me modelen e njohur Hailey Baldwin në një ceremoni të fshehtë në New York.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel