Mëngjesin e ditës së djeshme Shqipëria është tronditur nga një tërmet i fuqishëm, ku edhe janë shënuar 26 viktima deri më tani.

Disa pallate dhe ndërtesa janë shembur dhe akoma  ka njerëz poshtë tyre, ku po punohet për të nxjerrë trupat e tyre.

Top Channel është në ditën e dytë të një transmetimi maratonë nga vendngjarjet.

Top Channel