Alvin Berisha tashmë njihet nga të gjithë për historinë e trishtë që na mbajti të gjithë në interes për më shumë se një muaj se çfarë po ndodhte me fatet e vogëlushit.

Më në fund ai arriti që të bashkohej me familjen e tij dhe tashmë po shijon jetën si një 11-vjeçar normal.

Ai sëfundmi është bërë edhe pjesë e rrjeteve sociale ku ka hapur Instagram dhe poton aty foto dhe video nga jeta e tij e përditshme.

FOTO GALERI
1/26

Top Channel