Natalia Kuznecova është kampione e Europës për peshëngritje në bodibillding.

Ajo e ka pasur pasion sportin dhe ngritjen e peshave qëkur ishte e vogël. Por nuk kishte as forcën dhe as vetëbesimin e duhur.

Palestrën e nisi në moshën 14-vjeçare, kur ishte vetëm 40 kg. Tani mund të ngrejë 240 kg.

Sot ajo ka arritur një masë muskulore që ia kanë zili shumë modelë meshkuj.

Në Instagram e fyejnë shumë veta për fizikun dhe i thonë se duket shumë mashkullore. Por në sy nuk ia thotë asnjeri. Komenteve ajo u përgjigjet thjesht: “Bëj atë që di ta bëj mirë”.

FOTO GALERI
1/42

Top Channel