Pas pesë vitesh që ka jetuar në Siri midis militantëve të vetëquajtur Shteti Islamik. Alvin u shpëtua nga kampi i burgut Al Hol dhe u kthye në shtëpi.

Me Luigi Pelazza kemi ndjekur historinë e fëmijës që në fillim: ne e gjetëm atë dhe tani ai është rikthyer të përqafojë babanë dhe motrat e tij, shkruan Le Iene.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel