Nënë e dy fëmijëve por sërish në top form dhe me një trup të hatashëm.

Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj ndodhet aktualisht me pushime me bashkëshortin e saj Sam dhe i ka përditësuar fansat e saj me një super foto.

Ajo ka pozuar me bikini në ngjyrë të zezë dhe shprehet se është 100% natyrale ndryshe nga të tjera vajza që pretendojnë të jenë pa asnjë ndërhyrje.

Fotoja nuk ka asnjë filtër apo modifikim, dhe nuk ka nevojë të ketë aspak edhe pse jemi në dimër!

FOTO GALERI
1/4

Top Channel