Filmi më i ri në botë e kinemasë, “Hustler”, në të cilin ishte pjesë dhe Jennifer Lopez, ka arritur majat duke shënuar shikueshmërinë më të lartë në “Box Office”.

Jennifer Lopez i rikthehet punës ndërkohë që vazhdon xhirimet me filmin e saj më të ri komedi-romantik, “Marry me”, në qytetin e New York, këtë të premte që lam pas.

50-vjeçarja dukej sensuale, ndërkohë që kishte nxjerrë në pah asetet e saj, e veshur me një fustan të kuq.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel