Dy punëtorë të KEDS-sit në Gjakovë kanë raportuar në polici se derisa ishin duke kontrolluar njehsorët e rrymës, janë kanosur verbalisht.

Policia menjëherë ka reaguar dhe ka arrestuar të dyshuarin.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Top Channel