Duejn Xhonson, “The Rock”, ka nxjerrë në shitje pronën masive ku ka jetuar vitet e fundit, në Xhorxha të SHBA-ve.

Shtëpia gjigante ka tetë dhoma gjumi, nëntë banja dhe një pishinë.

Ylli 47-vjeçar i “Jumanji-it” dhe shumë filmave të tjerë e shet shtëpinë 1380 metra katrorë për rreth 9 milionë dollarë.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel