Policia e Kosovës njofton se dje në Skënderaj ka arrestuar një të dyshuar pasi që e njëjta që nga 13 tetori nëpërmjet rrjeteve sociale kishte ngacmuar një çift bashkëshortor.

Policia e Kosovës nuk jep detaje për ngjarjen apo rrethanat e saj dhe për shkakun se përse vajza bezdiste çiftin në rrjetet sociale. Por këta të fundit e kanë paditur sepse ngacmimet janë bërë të padurueshme dhe ngacmuesja ishte shumë ngulmuese në fiksin e saj. E akuzara tani do përballet me akuzat në prokurori.

Top Channel