Lionel Messi ka realizuar një gol spektakolar nga goditja e dënimit kundër Valladollid në javën e  11-të të La Liga-s.

Ky ishte goli i 50-të në karrierë i shënuar nga goditja e dënimit për argjentinasin, ku 44 i ka me Barcelonën dhe 6 me kombëtaren.

‘Pleshti’ ka shënuar deri më tani 3 gola në 5 ndeshje të luajtur.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel