Policia e Kosovës njofton se dje në rrugën “Beqir Kastrati” në Gjakovë ka arrestuar të dyshuarin pasi që e kishte kanosur dhe ishte vërsulur drejt zyrtarit policor.

Zyrtari policor para dy jave të dyshuarit ia kishte shqiptuar një tiketë, i kishte vënë gjobë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /KosovaPress/

Top Channel