Britney Spears e ka treguar vazhdimisht që e mban trupin mëse në formë, edhe pse tashmë ka arritur moshën 37-vjeçare.

Ajo ka postuar pamje nga ushtrimet që bën me bikini nën diellin e ngrohtë të Los Anxhelist, në duart e të dashurit Sam Asghari, që është gjithashtu një stërvitës i njohur për mbajtjen e trupit në formë.

Çifti pozon në poza të ndryshme, dhe shkruajnë në foto që vetëm në Los Anxhelos mund ta shijosh diellin me bikini edhe në Tetor.

FOTO GALERI
2/13

Top Channel