Policia raporton se ankuesja e komunitetit egjiptian ka raportuar se mbesa e saj është larguar nga shtëpia më 26 tetor dhe nuk është kthyer më.

Rasti është duke u hetuar nga Policia./KosovaPress/

Top Channel