Përfundon takimi Kosnett-Osmani, nuk flasin para gazetarëve

28/10/2019 16:06

Përfundon takimi i ambasadorit amerikan Philip Kosnett dhe dy nënkryetarëve të LDK, Lutfi Haziri dhe Vjosa Osmani.

. Pas takimit ata nuk kanë dashur të flasin për media. Ndëkrohë, po në selinë e LDK-së, po vazhdon takimi i grupeve punuese LDK-VV. Askush nga të pranishmit në takim nuk ka folur për mediat. Sot është një ditë e rëndësishme në Kosovë për shkak se pritet që të kemi të paktën një marrëveshje mes palëve për qeverinë e re.

Top Channel