Policia njofton se dje në orët e mëngjesit në Prishtinë dy persona janë sulmuar fizikisht nga disa persona të panjohur ku përveç sulmit njëri nga ta ka shtënë me armë.

Njëri nga viktimat pëson lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe është konfiskuar një gëzhojë. Nuk raportohet për të arrestuar./KosovaPress/

Top Channel