Përfundojnë pjesët e para, Roma dhe United në avantazh

24/10/2019 19:46

Kanë përfunduar pjesët e para në 13 sfida të Europa League që po luhen në këto momente.

Roma është duke fituar me rezultat 1-0 kundër Monchengladbach po ashtu edhe Manchester United po me të njëjtin rezultat ka mbyllur pjesën e parë kundër Partizanit të Beogradit në serbi.

Goli për Romën është shënuar nga Zaniolo në minutën e 21, ndërsa tek United ishte Martial në minutën e 43 që shënonte nga penalltia.

Rezultatet e ndeshjeve të tjera:

Europa League mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën Digitalb.

Top Channel