WOLVERHAMPTON, ENGLAND - AUGUST 19: Anthony Martial of Manchester United celebrates scoring the opening goal during the Premier League match between Wolverhampton Wanderers and Manchester United at Molineux on August 19, 2019 in Wolverhampton, United Kingdom. (Photo by Marc Atkins/Getty Images)

Manchester United ka arritur që të fitojë me rezultatin 0-1 kundër Partizanit të Beogradit në serbi dhe vazhdon që të jetë në vend të parë në Grupin L.

Në vendin e dytë është AZ Alkmar me 5 pikë, ndërsa serbët të vend të tretë me katër pikë.

Vendi i fundit është për Astanën që nuk ka mundur të grumbullojë asnjë pikë në tri ndeshje deri më tani.

Top Channel