Asnjë surprizë në Champions, Atalanta e Gjimshitit pëson 5 gola

22/10/2019 23:03

Ndeshjet e Champions League të planifikuara për ditën e sotme kanë përfunduar dhe nuk ka pasur surpriza.

Atletico Madrid mposhti me rezultatin 1-0 Leverkusen me ndeshjen që filloi në orën 18:55.

Në ndeshjet e darkës, Atalanta e Gjimshitit u mposht me rezultatin 5-1 me Sterling që shënoi 3 gola dhe Aguerro 2.

3 gola shënoi edhe Mbappe në fitoren 5-0 të PSG-së teksa dy të tjerë i shënoi Icardi.

Top Channel