Në 9-të minutat e parë janë shënuar dy gola në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020 mes Çekisë dhe Anglisë.

Anglia kaloi në epërsi në minutën e 5-të përmes Harry Kanet, që shënoi nga penaltia.

Nuk vonoi shumë dh erdhi përgjigja e çekëve të cilët barazuan rezultatin në 1-1, përmes Brabeqit.

Top Channel