Sot takohet Kurti me Osmanin, në pritje të takimit për koalicionin qeverisës

10/10/2019 13:17

Siç ka paralajmëruar kreu i Vetevëndosjes, Albin Kurti, dy ditë më parë, sot pritet të zhvillohet takimi i parë me kreun e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe kandidaten e kësaj partie për kryeministre në zgjedhjet e 6 tetorit, Vjosa Osmani.

Gazetarja Alberta Hashani solli më shumë detaje në lidhjen direkte me edicionin informativ të orës 12:00, në Top Channel.

Top Channel