Video/ Motori i kamionit bënte zhurmë të çuditshme, shoferi ‘surprizohet’ nga ajo që gjen brenda

09/10/2019 07:20

Motori i kamionit po bënte një zhurmë të çuditshme gjatë ecjes.

Në fillim u mendua se mund të ishte thyer diçka dhe motori po prishej por shoferi dhe mekaniku i kamionit u shokuan nga ajo që gjetën brenda.

Shoferi dhe mekaniku gjetën një piton 4 metra e gjysëm. Pasi e nxorën jashtë, ata e shtrinë në asfalt për të treguar gjatësinë e tij si dhe shkrepën disa foto. Kjo ngjarja e pazakontë raportohet të ketë ndodhur në provincën Limpopo në Afrikën e Jugut.

Ju ftojmë të shikoni videon:

Top Channel