Në Shtëpinë Tonë/ Mjeku na tregon si të përdorim aloe verën

09/10/2019 16:14

I ftuar në studion e emisionit “Në shtëpinë tonë” mjeku alternativ Ylli Merja shpjegon se aloe vera është një ndër bimët më të rëndësishme për tu përdorur, për shkak të vlerave që përmban.

Por si mund ta bëni dallimin e aloe verave dhe si ti përdorni ato? Ndiqni sugjerimet e mjekut.

Top Channel