Real Madrid ka shënuar golin e dytë kundër Granadas në fundin e pjesës së parë, dhe ishte pikërisht blerja më e bujshme e verës Eden Hazard ai që ka realizuar.

Ky ishte goli i parë i belgut me bluzën e Realit dhe vjen në ndeshjen e tij të gjashtë me ‘blaugranët’.

Ai nuk e ka nisur mjaft keq aventurën tek klubi spanjoll pasi deri më tani nuk kishte mundur të linte gjurmë në asnjë takim.

Top Channel