Përfundojnë pjesët e para/ Arsenali fantastik, Lazio në ‘paqe’

03/10/2019 22:02

Kanë përfunduar pjesët e para të takimeve të Europa League që po luhen në orën 21:00.

Lazio e Strakoshës dhe Berishës është në barazim 0-0 kundër Rennes në një pjesë të parë disi të vakët.

Arsenali e ka nisur mjaft mirë teksa ka shënuar tri herë brenda nëntë minutash kundër Standart Liege me anë të Gabriell Martinelli në minutën 13 dhe 16 dhe Wilock në të 22-tën.

këto janë rezultatet e takimeve të tjera.

Ju kujtojmë që Europa League mund ta ndiqni në platformën Digitalb.

Top Channel