Nisin filmimet e 007. “Licensë për të vrarë” për herë të fundit me Daniel Craig

10/09/2019 15:38

Licencë për të vrarë… por vetëm nga kavilja e lart! Daniel Craig u shfaq në festivalin e filmit në Toronto me një kostum të zi elegant, kravatë dhe..atlete!! Nuk kaloi pa u diskutuar kjo përzgjedhje e aktorit të famshëm, i konsideruar si ndër 007-tat më të suksesshëm deri tani.

Ndërkohë në qytetin e bukur Italian të Maters po përgatitet sheshxhirimi i filmit të 25-të mbi agjentin më të famshëm sekret të botës.

Filmi i ri “nuk është koha për të të vdekur“ do ta sjellë për herë të fundit Craig si 007, ndërsa rikthen bukuroshen franceze Lea Seydoux. Aktori britanik mbërriti në Bari me një avion privat nga kanadaja dhe prania e tij, u shndërrua në një magnet të vërtet si për banorët e Materës së shpallur kryeqytet i kulturës europiane, ashtu edhe për turistët të cilët u desh ndërhyrja e autoriteteve që ti mbanin larg sheshxhirimit.

Pas shume ngurrimesh, Craig e konfirmoi në 2017-ten se do të kthehej për herë të pestë dhe të fundit si agjenti sekret 007. Filmi I ri do ta tregojë Bondin teksa shijon një jetë të qetë në Xhamajka pasi është tërhequr nga shërbimi aktiv , por kjo derisa shfaqet miku I tij I vjetër, Felix Leiter, I cili I kërkon ndihmë.

Top Channel