Të gjithë e njihni Soraja Vucelic, modelen kroate që u bë e njohur për një lidhje të shkurtër që kaloi me brazilianin Neymar.

33-vjeçarja shpërthyese ka postuar disa foto në rrjetet sociale ku me fotot e fundit ka dashur t’i tregojë atij se çfarë ka humbur, duke nxjerrë në pah të gjitha asetet fizike.

Soraja Vucelic po kalon pushimet ë plazhin e Marbellas në Spanjë dhe shpesh herë provokon me poza dhe me fotot seksi.

Ju ftojmë të ndiqni disa nga fotot e modeles:

FOTO GALERI
1/11

Top Channel