Modelja Suzy Cortez, tifozja nr, 1 e Messit feston për Argjentinën, e cila është kualifikuar në gjysmëfinalet e Kupës së Amerikës.

E veshur me një bluzë të personalizuar, sigurisht me detaje të skuadrës të Argjentinës si dhe emrin e saj të shkruar në të.

Bukuroshja mban në duar gjithashtu dy tullumbace me numrin 10, që korrespondojnë me numrin e lojtarit Messi.

Duke ndarë këto foto me 1.9 milionë ndjekësa, bashkangjitur shkruan një mesazh mbështetës për skuadrën dhe lojtarin e saj të zemrës.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel